Dlaczego my?

Jesteśmy firmą, która w odnawialnych źródłach energii widzi przyszłość. Dostrzegamy ogromny potencjał, jaki drzemie w otaczającej nas przyrodzie: w energii promieniowania słonecznego i powietrza. Wiemy, że dzięki istniejącej i stale rozwijającej się technologii z zakresu OZE możliwe jest pozyskiwanie takiej ilości energii, która wystarczy do uniezależnienia się od paliw kopalnych. W naszej pracy na co dzień widzimy, jak dzięki efektom naszego działania zmienia się Ziemia. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i podejściu do wykonywanej pracy możemy swoim klientom dać to, czego najbardziej potrzebują i co się najbardziej u nich sprawdzi. Dla Was drodzy klienci tworzymy niezawodne instalacje, które będą pracować bez awarii przez dekady. Nasze rozwiązania to jednorazowa inwestycja, ale korzyści będą odczuwalne przez wiele lat.

Schemat działania instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła czy klimatyzacji jest podobny:


konsultacja z klientem > projekt instalacji > dostawa > montaż > podłączenie > uruchomienie > konfiguracja > przekazanie do eksploatacji > serwis gwarancyjny > serwis pogwarancyjny


 

Kim jesteśmy

Tej firmie możesz zaufać, znamy się na tym co robimy, za swoją pracę bierzemy pełną odpowiedzialność. Jesteśmy firmą lokalną, która jest blisko Ciebie. W razie potrzeby dotrzemy do Ciebie szybko.    

Dane kontaktowe

KN Instal
ul. Bukowska 113,
43-353 Porąbka
T: (+48) 531-027-037
email: biuro@kninstal.eu

Mapa dojazdu